O marce Maxcom

Maxcom jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się produkcją oraz dystrybucją elektroniki użytkowej.

Od założenia firmy Maxcom minęło ponad 20 lat. Wszystko zaczęło się od telefonów stacjonarnych.

Dzisiaj, portfolio produktowe tworzą między innymi telefony komórkowe, w tym smartfony, głośniki bezprzewodowe, zegarki i opaski sportowe, hulajnogi elektryczne, roboty sprzątające, lampki LED, produkty fotowoltaiczne oraz Smart Home.

Asortyment Maxcom nieustannie ewoluuje, wpisując markę w obowiązujące trendy i zapewniając najwyższe standardy jakościowe.

Maxcom - firma roku
Maxcom - ponownie wyróżniony

Wartości w DNA Maxcom

Zmiana świata na lepsze leży u podstaw firmy Maxcom. W czasie naszej ponad 20 letniej działalności, wspólnie wypracowaliśmy idee, w które wierzymy i które są częścią nas – Pracowników, Współpracowników i Zarządu.

Współpraca

O tym, że sukcesu nie odnosi się w pojedynkę w Maxcom wiemy doskonale. Dbamy o relacje z naszymi dostawcami, podwykonawcami ale przede wszystkim o jakość współpracy między sobą.

Grono naszych partnerów stale powiększa się, co świadczy o tym, że troskę o współpracę, nie tylko handlową, mamy w swoim DNA.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Rozwiązania Maxcom nie tylko dbają o zdrowie – dzięki jego stałemu monitoringowi, ale mogą też okazać się niezastąpione w sytuacji zagrożenia życia.

Telefony z opaską SOS, zegarki wyposażone w czujniki dokonujące pomiaru EKG, ciśnienia czy natlenienia krwi to tylko przykłady rozwiązań z naszego portfolio.

Odpowiedzialność

Spółka Maxcom to przedsiębiorstwo, które dostarcza na rynek najlepsze możliwe rozwiązania. Nasze produkty spełniają oczekiwania klientów i zmieniającego się świata.

W ramach odpowiedzialności za środowisko, wprowadziliśmy do sprzedaży instalacje fotowoltaiczne, klasyfikowane są jako odnawialne źródła energii. Inwestujemy również w elektromobilność w postaci elektrycznych hulajnóg i napędów elektrycznych do rowerów.

Wiarygodność

Od założenia firmy Maxcom minęło ponad 20 lat. Wszystko zaczęło się od telefonów stacjonarnych. Dzisiaj, portfolio produktowe tworzą między innymi telefony komórkowe, głośniki bezprzewodowe, zegarki i opaski sportowe, hulajnogi elektryczne, roboty sprzątające, produkty fotowoltaiczne oraz Smart Home.

Asortyment Maxcom nieustannie ewoluuje, wpisując markę w obowiązujące trendy i zapewniając najwyższe standardy jakościowe.

Rozwój

Rozwój jest jednym z filarów funkcjonowania Maxcom. Każdego dnia stawiamy czoła nowym wyzwaniom – rozwijamy grupę kapitałową poszukując nowych obszarów do inwestycji, rozwijamy portfolio produktów. Zwiększamy odpowiedzialność i podnosimy kompetencje naszych pracowników.

Innowacyjność

Wierzymy w przyszłość nowoczesnych technologii. Wdrażamy smart rozwiązania i sprawiamy, że technologia staje się przyjazna, również dla seniorów. Jesteśmy liderem w zakresie adaptowania nowinek technicznych na potrzeby tzw. Silverów. Staramy się również, by nowatorskie rozwiązania z kategorii smart home, były przystępne cenowo i zaczęły gościć w domach Polaków.

Osiągnięcia i nagrody

Jesteśmy na 20 rynkach
w Europie i na świecie

MAXCOM W LICZBACH
Rynki Maxcom
+1.2 MLN

URZĄDZEŃ SPRZEDAWANYCH ROCZNIE

5

NAGRÓD DIAMENTY FORBESA

15

NAGRÓD GAZELA BIZNESU ZDOBYTYCH ROK W ROK

+10

UCZESTNICTWA NA TARGACH MWC W BARCELONIE

Zaangażowanie i wyróżnienia

Maxcom od wielu lat jest zaangażowany w działania na rzecz lokalnej społeczności i na bieżąco reaguje na jej potrzeby. Spółka nie mogła przejść obojętnie wobec sytuacji pandemicznej, która rozwijała się w naszym kraju. Tylko w 2020 r. podarowaliśmy placówkom medycznym i szpitalom sprzęt do walki z pandemią Covid-19 o wartości ponad 360 000 zł.

W ramach pomocy polskim sportowcom w ostatnich latach wspieraliśmy drużyny hokejowe, w tym hokej dziecięcy, piłkę nożna, siatkówkę, szermierkę oraz tenis dziecięcy. Na przestrzeni ponad 20 lat działalności firma otrzymała liczne wyróżnienia, jak m.in. Diamenty Forbesa, kilkanaście razy z rzędu Gazele Biznesu, tytuł Ambasador Polskiej Gospodarki czy Medal Europejski oraz liczne nagrody branżowe za innowacyjne produkty.

Dziękujemy Partnerom – wiodącym w Polsce i w Europie sieciom telefonii komórkowej, sieciom sprzedaży za zaangażowanie. To również dzięki Wam możemy się rozwijać a nasze produkty mogą gościć w domach Polaków!

Bądź na bieżąco z promocjami i rabatami

Czas dołączyć do newslettera!

Zastosowanie ma nasza Polityka prywatności

Masz pytania?
Skorzystaj z naszej pomocy!