Aktualności Maxcom

Maxcom po raz kolejny laureatem nagrody Best Managed Companies organizowanej przez Deloitte Polska

Z wielką radością informujemy, że firma Maxcom po raz kolejny została wyróżniona prestiżową nagrodą Best Managed Companies. Konkurs, organizowany przez Deloitte Polska, ma na celu docenienie przedsiębiorstw, które wyróżniają się najwyższymi standardami zarządzania oraz osiągają doskonałe wyniki finansowe i operacyjne.

Otrzymanie tej nagrody to dla nas ogromny zaszczyt i dowód na to, że nasza strategia i podejście do zarządzania przynoszą wymierne efekty. Jury konkursu, składające się z ekspertów branżowych oraz przedstawicieli Deloitte Polska, doceniło naszą innowacyjność, zdolność do adaptacji w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym oraz konsekwentne dążenie do doskonałości.

“Nagroda Best Managed Companies to dla nas wyjątkowe wyróżnienie, które motywuje nas do dalszej pracy i rozwoju. Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki zostały dostrzeżone i docenione przez tak renomowaną organizację jak Deloitte Polska” – powiedział Aleksander Wilusz, Członek Rady Nadzorczej firmy Maxcom.

Dzięki nieustannemu dążeniu do poprawy procesów operacyjnych, inwestycji w nowoczesne technologie oraz trosce o rozwój naszych pracowników, Maxcom stale podnosi swoje standardy i umacnia swoją pozycję na rynku. Wyróżnienie Best Managed Companies jest dla nas potwierdzeniem, że jesteśmy na właściwej drodze.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym pracownikom, partnerom biznesowym oraz klientom za zaufanie i współpracę. To dzięki Wam możemy osiągać tak spektakularne sukcesy i stawiać czoła kolejnym wyzwaniom.

Zapraszamy do śledzenia naszych dalszych działań i osiągnięć. Jesteśmy przekonani, że przed nami jeszcze wiele wspaniałych chwil i sukcesów, które będziemy mogli wspólnie świętować.

Deloitte Polska – organizator konkursu Best Managed Companies – docenia przedsiębiorstwa za ich wybitne osiągnięcia w zarządzaniu oraz zaangażowanie w rozwój i innowacje. Więcej informacji na temat konkursu i jego laureatów można znaleźć na stronie.