Aktualności Maxcom

Maxcom partnerem Gali “Młoda Polka” – nocy kobiecych talentów, pasji i inspiracji w Pałacu w Wilanowie

W magicznym wnętrzu Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, 28 listopada 2023 r. rozbrzmiała aria “Duo des fleurs” z opery “Lakme”.W tak symboliczny sposób rozpoczęła się Gala wręczenia nagród w konkursie “Młoda Polka”, zorganizowana przez m.in. przez markę GLOV®.

“Młoda Polka” to nie tylko hołd dla młodych, utalentowanych Polek, ale także podróż przez kobiece wybory, determinację i zaangażowania w życie społeczne. To wyjątkowy dzień – 105 lat temu, 28 listopada 1918 roku przyznano Polkom prawa wyborcze. „Młoda Polka” jest więc świętem młodych talentów, siły kobiet i inspiracji dla przyszłych pokoleń.

Konkurs towarzyszący Gali “Młoda Polka” obejmuje obszary od biznesu i przedsiębiorczości, przez edukację, naukę, media, po sport i działalność społeczną. Otrzymanie tytułu jest wyrazem uznania dla liderek i inspirujących postaci, zasługujących na uznanie za swój wkład w motywowania społeczeństwa do dalszego rozwoju.

Laureatkami w konkursie “Młoda Polka” zostały: Izabela Przybylak (biznes i przedsiębiorczość), Michalina Popko (edukacja i nauka), Oliwia Azis (media), Aleksandra Niewiadomska (sport), Paulina Jankowska (działalność społeczna), Agata Jakóbczak (medycyna i zdrowie), Martyna Łuszczek (wynalazki, innowacje i nowe technologie), Anna Koehler i Gabriela Bania (kultura i sztuka). Nagrodę specjalną za walkę z hejtem w internecie i promowanie inkluzywności odebrała Martyna Kaczmarek, działaczka społeczna i propagatorka ruchu ciałoakceptacji.

Nagrody dla laureatek w postaci limitowanej edycji smartwatcha Maxcom FW58 Vanad Pro w zestawie z masażerem Gua Sha marki Glov ufundowała marka Maxcom.

Powiązane aktualności