Aktualności Maxcom, Targi i wydarzenia

Polska marka Maxcom na Mobile World Congress 2023

olska marka Maxcom na Mobile World Congress 2023 - obrazek wyróżniający

Polski producent i dystrybutor elektroniki użytkowej – Maxcom S.A. – będzie jednym z wystawców podczas MWC 2023 w Barcelonie. Targi te będą doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką ofertą firmy w zakresie telefonii, inteligentnych zegarków, ale również komputerów osobistych i rozwiązań smart home. Stoisko marki Maxcom oznaczone będzie numerem CS180 w hali Congress Square.

Maxcom jest polskim producentem i dystrybutorem elektroniki użytkowej, który w swojej bogatej ofercie posiada m.in rozwiązania telekomunikacyjne, urządzenia z kategorii wearables, komputery oraz komponenty smart home. Spółka działa na ponad 20 rynkach na świecie, pozostając jednym z europejskich liderów w dziedzinie produkcji klasycznych telefonów komórkowych. MWC 2023 jest doskonałą okazją do zapoznania się z częścią asortymentu firmy. Maxcom będzie można odwiedzić w hali Congress Square, na stoisku CS180.

Maxcom zaprezentuje swoje rozwiązania z zakresu telekomunikacji, w tym telefony posiadające rozwiązania dedykowane seniorom, m.in.:

  • Maxcom MM827 – stylowa nowość w gamie produktowej. Dzięki wykorzystaniu technologii 4G VoLTE zapewnia doskonały zasięg oraz wysoką jakość połączeń. Model ten posiada programowalne klawisze oraz dedykowany przycisk SOS pozwalający szybko wezwać pomoc w nagłych przypadkach.
  • Maxcom MM39D – następca najlepiej sprzedającego się telefonu stacjonarnego marki. Wykorzystuje łączność w sieci 4G, a jego odświeżony design w połączeniu z kompaktowymi wymiarami gwarantują najwyższą wygodę użytkowania.
  • Maxcom MM42D 4G VoLTE – wyjątkowy telefon biurkowy. Urządzenie pracuje w oparciu o system operacyjny Android i umożliwia prowadzenie połączeń wideo lub głosowych przez aplikację Whatsapp. Dodatkowo wyposażono go w dedykowany przycisk SOS, duże przyciski oraz czytelny, kolorowy wyświetlacz.

Jedną z najważniejszych kategorii produktowych w portfolio Maxcom są urządzenia z kategorii wearables. Podczas MWC 2023, gdzie pokazane zostaną m.in.:

  • Maxcom FW58 Vanad Pro – zaawansowany smartwatch, który imponuje designem. Stałe monitorowanie parametrów zdrowotnych, ponad 20 trybów sportowych, ekran AMOLED z wyjątkowym nasyceniem barw, możliwość prowadzenia rozmów – to tylko niektóre z jego zalet.
  • Maxcom FW36 Aurum SE – kontynuuje tradycje poprzednika. Ten wszechstronny smartwatch wyposażono w baterię, która zapewnia mu energię nawet na 7 dni aktywnego użytkowania. Dodatkowo jego zaawansowane sensory pozwalają na efektywne monitorowanie parametrów zdrowotnych i sportowych.
  • Maxcom FW55 Aurum Pro – elegancki i wszechstronny. Ten atrakcyjny wizualnie smartwatch poza możliwością prowadzenia rozmów,  jest profesjonalnym monitorem oraz motywatorem aktywności fizycznej. Szerokich możliwości personalizacji dopełniają dwa, dołączone do zestawu paski.
  • Maxcom FW735 – bezprzewodowa i wodoodporna opaska SOS. Urządzenie to łączy się bezpośrednio z telefonem użytkownika, aby w razie nagłego wypadku umożliwić użytkownikowi wysłanie bliskim wiadomości SMS wraz z lokalizacją oraz połączenie pod numer kontaktu ICE w trybie głośnomówiącym.

W ofercie Maxcom znajdują się również komputery, które charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. MWC 2023 będzie okazją do zapoznania się z mBookiem. Jest to niezwykle smukły i lekki sprzęt, który będzie idealnym kompanem dla często przemieszczających się użytkowników. Jego wydajne podzespoły, matowa matryca FullHD, kamera do wideokonferencji oraz dysk SSD gwarantują wysoką jakość pracy w każdej sytuacji. Laptop dostępny w kilku kolorach oraz w wersji 15- i 14-calowej.

Linia urządzeń smart home z oferty Maxcom może sprawić, że każdy dom stanie się wszechstronnie inteligentny. Urządzenia te równoważą funkcjonalność, jakość oraz wzornictwo produktowe na najwyższym poziomie. Obecnie w ofercie znajdują się m.in. inteligentne gniazdka, pilot zdalnego sterowania na podczerwień, inteligentne termostaty czy włączniki (również do zabudowy). Warto wspomnieć również urządzeniach odciążających domową sieć WiFi, jak specjalistyczny, energooszczędny router Home Zigbee Gate.

Powiązane aktualności